Firma Tartak Łomnica Malec z miasta Łomnica

 • Nazwa: Tartak Łomnica Malec
  Miasto: 58-531 Łomnica
  Adres: ul. Kolejowa 1A
  NIP: -
  REGON: -
 • Co oferuje firma
  Przecieranie drewna Jelenia Góra -Drewno okrągłe rozcinamy na tarcicę obrzynaną. Z tarcicy powstają drewniane deski elewacyjne, listwy, podbicia dachowe i głównie stolarkę budowlaną. Tarcica produkowana jest z drewna – tak iglastego: sosny, jak i liściastego: dębu.
  Deski szalunkowe Jelenia Góra -Deski, które produkujemy zazwyczaj stosowane są do szalunków, odeskowania dachów, konstrukcji grządek podwyższonych. Zazwyczaj nasze deski są kupowane z przeznaczeniem na budowę ogrodzeń typu rancho. Nasze deski doskonale spisują się jako materiał konstrukcyjny.
  Więźba dachowa Karpacz -Zainteresowanych zakupem więźby dachowej, krokwi, murłat, łat drewnianych i innych elementów drewna konstrukcyjnego zapraszamy do zapoznania się z ofertą tartaku. W sprzedaży oferujemy drewniane belki o kwadratowym kształcie. Są przeznaczone do wzmocnienia konstrukcji więźby dachowej i utrzymania dachówek.
 • Rodzaj działalności
  Branża:Drzewna - Budownictwo
  Typ:Firma

 • Kontakt
  Strona WWW: https://tartak.jelenia.pl
  e-mail: brak
  Telefon: brak

 • Firma w mediach społecznościowych

Nasz tartak to firma rodzinna z 35-letnim stażem. W ofercie posiadamy materiały drzewne oraz drewno budowlane w atrakcyjnych cenach. Najważniejszymi produktami są: tarcica budowlana strugana, krokwie i szeroko rozumiane drewno budowlane. W naszej sprzedaży: krokwie, kontrłaty, bale, deski podłogowe. Pracujemy na świetnej jakości materiale i najnowszych maszynach. Drewno mamy dostarczany ze sprawdzonych źródeł. Prowadzimy sprzedaż dla klientów biznesowych i sprzedaż detaliczną. Zapraszamy do kontaktu!

2 Daef a451 n862 e27 25d mb1 aa j126 ąf 622 cdf haa ab r8f a380 kbdd tf e7 r poglądowy, a a9c k8e tb59 udf ab l09 na o694 śa će23 fad d90 a6f n63 y7f3 c532 h3c7 11 sc p465 r9 ae8 w5b dc7a ź w bazie CEIDG